top of page

1. NÁVŠTĚVA

Praha

Školení 1. návštěva - větší skupina

Typ školení :     WORKSHOP 

Obtížnost:        Základní stáž (i pro začátečníky)

Adresa:            Akademie Redken, Plzeňská 213/11, Praha

Školitel:           Sylvie Rodová a Tomáš Dombrovský

Správně zvládnutá konzultace je nejdůležitějším bodem každé služby. Můžete umět dokonale všechny techniky zesvětlení a barvení světa, ale pokud proběhne špatně nebo vůbec konzultace s Vaší klientkou, už ji nemusíte znovu nikdy vidět. Ať už bude důvodem nedostatečné zesvětlení vlasů, protože klientka přišla s tím, že chce balayage, i když jejím požadavkům by více odpovídal melír, ale Vy jste i tak vyhověli jejímu přání nebo to, že bude volat za 14 dní, že jí nedrží barva, protože jste nebyli schopni ji vysvětlit důležitost profesionální péče a ona barvu vymyla nekvalitní kosmetikou.

 

1. návštěva nové klientky na salonu je opravdu velmi důležitým momentem, který bude udávat další vývoj jejího vnímání Vašich služeb. Konzultujte jako naprostý profesionál, ukažte klientce, jak by měl vypadat standard nejlepších salónů a uspokojte i tu nejnáročnější klientku tak, že už Vás nebude nikdy chtít vyměnit, bude dodržovat Vaše pravidla a pravidelně si odnášet Vámi doporučené produkty na vlasy.

Každá klientka na našem salonu projde 1. návštěvou, která se skládá z čištění vlasů, hloubkové výživy, ale hlavně z diagnostiky a konzultace vlasů. Všechny naše klientky od nás mají nastavenou péči na míru a jsou naučené se správně o své vlasy starat, jen tak můžeme jejich vlasy udržovat krásné a zdravé.

Při konzultaci je důležité s klientkou projít historii vlasů, její dlouhodobé plány s vlasy do budoucna, vysvětlení správné péče o vlasy doma a zároveň i nastavení profesionálních produktů na míru tak, aby byla Vaše péče o klientku opravdu kompletní a její vlasy byly 100% pod Vaší kontrolou.

Jak školení probíhá?

Na tomto školení s Vámi krok po kroku projdeme všechny tyto body dopodrobna. 

Podrobíme modelky konzultaci jako klientky na 1. návštěvě. Ukážeme si jak na test elasticity a společně jim vyčistíme a vyživíme vlasy. Ukážeme si rozdíly mezi různými značkami, kterými vlasy můžete čistit a vyživovat. Na vlastní oči uvidíte, jak velký rozdíl s vlasy udělají už jen tyto základní kroky a jak jsou velmi často klientky v šoku, protože neočekávají žádný rozdíl. Vyberete produkty na míru na doma.

Co se naučíte?

Jaké body nesmí chybět při konzultaci, jaké jsou možnosti čištění a výživy vlasů a proč je tato služba tak důležitá, jak udělat správně diagnózu vlasů a test elasticity a zjistit co klientky vlasům chybí a na základě toho přesně doporučit potřebné produkty na doma, které si od Vás rovnou odnese.​​ Předáme Vám všechny potřebné informace, aby 1. návštěva klientky ve Vašem salonu byla na té nejvyšší úrovni.

Pokud se chcete konzultovat jako profesionál a eliminovat tak nedorozumění a případné problémy, jsme tu pro Vás, stačí se přihlásit.

​S sebou na školení si nezapomeňte vzít: 

Fén, špičku, pinety, kartáč.

Od nás dostanete:

Skripta, do kterých si můžete psát poznámky.

Certifikát o absolvování školení.

Školení probíhá cca 9 - 16h

Větší skupina

Cena

7.500,- Kč/os.

Termíny

 

9.5. 2024 - OBSAZENO

bottom of page