top of page

FOILAYAGE EXTENDED INTENSE

Plzeň

Školení Foilayage Extended Intense - malá skupina - 4 lidé

Typ školení :    WORKSHOP - modelky

Obtížnost:       Pokročilá (pouze pro absolventy základní stáže Foilayage)

Školitel:           Sylvie Rodová

Co je školení Foilayage Extended Intense a pro koho je určeno?

Pokročilé školení na foilayage pro ty, kteří u mě již absolvovali základní školení foilayage ať už v Praze nebo Plzni a máte techniku už pevně v ruce (alespoň půl roku).

Pokud jste si zamilovali tuto techniku a chcete se v ní zdokonalit, naučit se nová rozložení fólií, zjistit podrobné info o tom, čím vším můžete ovlivnit výsledek, jak na moje oblíbené ,,fast foil" - super výsledek na pár fólií atd.

​ 

Jak školení probíhá?

Školení probíhá formou detailní teorie a workshopu na živých modelkách. Ve skupince 4 lidí může být školení přizpůsobeno opravdu na míru Vašim potřebám a dotazům. K dispozici jsou jedna až dvě živé modelky. Pracujete Vy a děláte modelku od začátku do konce, včetně tónování i foukané, zkusíte si tedy úplně vše a pod mým dohledem.

Protože všechnu základní teorii o foilayage má účastník tohoto školení ze základní stáže, můžeme se opravdu naplno věnovat pouze Vašim potřebám, dotazům a konkrétnímu zlepšení. Časová náročnost školení není až tak velká, protože základy už máte.

Co se naučíte?

Zaměříme se na pokročilé věci, které by Vám na základní stáži nemuseli úplně dávat smysl.

Řekneme si jak směr pokládání fólií ovlivní výsledek. Probereme všechny věci, které ovlivní světlost výsledku. Rozebereme několik druhů konturingu a naučím Vás svoje oblíbené Fast Foil (velký efekt na pár fólií).

 

Vypilujeme techniku, doladíme potřebné detaily, doptáte se na chybějící informace. Jednoduše nadstavba a prohloubení základních znalostí, které jste ode mě již získali a samozřejmě spoustu nových informací!

​S sebou na školení si nemusíte nic brát, protože salon je vším plně vybaven.

Ode mě dostanete:

Certifikát o absolvování školení.

Na školení je připravené občerstvení.

Školení probíhá cca 10:00 - 16h 

Malá skupina - 4 lidé

Cena

8.500,- Kč/os.

Termíny

Pokud máte zájem o toto školení, napište mi na instagram @sylvierodova.

Termín můžeme vymyslet společně.

 

bottom of page