top of page

HIGHLIGHTS INTENSE

Školení Highlights Intense (melíry) - malá skupina - 4 lidi

Typ školení :    WORKSHOP - společná modelka

Obtížnost:       Základní stáž (i pro začátečníky)

Školitel:           Sylvie Rodová

Co je melír ví asi každý, ale není melír jako melír. Udělat krásný jemný melír, který klientce co nejdéle vydrží, velmi jemně odrůstá a vypadá skvěle i mezi návštěvami, může být opravdu oříšek.

Melír je služba, která je nedílnou součástí nabídky služeb každého z nás. Ne každý však melírování skutečně ovládá a někdy k němu jako kadeřníci můžeme získat až úplný odpor. Na školení Vám pomůžu (znovu) objevit lásku k melírům!

​ 

Jak školení probíhá?

Školení Highlights probíhá formou workshopu - protože jsme malá skupinka 4 lidí, pracujeme na jedné modelce.​

Rozebrala jsem techniku do nejmenšího detailu tak, abych Vás mohla naučit i drobnosti, které se mohou zdát nepodstatné, ale tvoří dokonalý výsledek.

Předávám své zkušenosti, postupy a techniky, které sama používám na svých klientkách na salonu - naučím Vás, jak dělám to, co dávám na Instagram a s čím odcházejí mé klientky.​

Co se naučíte?

Naučím Vás, jak ideálně rozložit fólie, jak zefektivnit ,,výplet", urychlit si tak práci a dosahovat božích výsledků.

Provedu Vás krok po kroku specifickou technikou a při workshopu Vás budu chytat za ruku (doslova :), abyste věděli, jak tuto techniku snadno a jistě provést klientkám na salonu. 

Probereme i ty nejmenší detaily a vychytávky, abychom eliminovali co největší množství běžných chyb a problémů, kterých se kadeřníci při melírování dopouštějí.

Odpovím Vám na všechny Vaše otázky, včetně těch nejčastějších:

Jaké pomůcky Vám usnadní práci? Jakou roli hrají správné produkty? Jak na melír co nejvíce od hlavy? Jak se vyvarovat flekům? Jak udělat melír co nejjemnější a přirozený, aby klientka nemusela dříve než za 3 měsíce? Jak zvýšit svoji efektivitu?Jaké jsou varianty tónování?

Intenzivní školení je vhodné pro ty z Vás, které chtějí opravdu naprosté maximum. Mít nad sebou při workshopu permanentní dohled, větší možnost přizpůsobení školení na míru, více prostoru pro konkrétní dotazy - snažím se Vám do rukou i do hlavy dostat vše co dělám já.

​S sebou na školení si nemusíte nic brát, protože salon je vším plně vybaven.

Ode mě dostanete:

Skripta, do kterých si můžete psát poznámky.

Certifikát o absolvování školení.

Na školení je připravené občerstvení.

Školení probíhá cca 10:00 - 18h 

Malá skupina - 4 lidi

Cena

8.900,- Kč/os.

Termíny

15.10. 2024 - NOVÝ TERMÍN

bottom of page