top of page

FOILAYAGE INTENSE

Školení Foilayage Intense - malá skupina 4 lidé

Typ školení :    WORKSHOP - společná modelka

Obtížnost:       Základní stáž (i pro začátečníky)

Školitel:           Sylvie Rodová

Co je foilayage?

Foilayage, je technika zesvětlení, která zažívá poslední roky v ČR velký boom.

Jde o kontrolované zesvětlení do fólií, díky němuž lze dosáhnout velkého/kontrastního zesvětlení jako u melíru, ale zároveň docílíme jemného a přirozeného přechodu podobně jako u freehand balayage.

​ 

Jak školení probíhá?

Školení foilayage probíhá formou workshopu - protože jsme malá skupinka 4 lidí, pracujeme na jedné modelce.​

Naučím Vás techniku jako takovou. Rozebrala jsem ji do nejmenšího detailu tak, abych Vás mohla naučit i drobnosti, které se mohou zdát nepodstatné, ale tvoří dokonalý výsledek.

Předávám své zkušenosti, postupy a techniky, které sama používám na svých klientkách na salonu - naučím Vás, jak dělám to, co dávám na Instagram a s čím odcházejí mé klientky.

Foilayage je služba, kterou můžete klientkám nabídnout jako jednu z nejvíce trendy, ale zároveň velmi přirozenou variantu zesvětlení s velmi velkou výdrží - klientka nemusí tak často navštěvovat salon a vlasy vypadají stále skvěle, tím šetří čas i peníze.

Co se naučíte?

Naučím Vás, jak na výraznější, ale i decentní conturing. Varianty pro lehké zesvětlení, ale i ty pro případ, že chce být klientka více blond.

Provedu Vás krok po kroku touto technikou. Tím, že je nás opravdu málo, je každý sebemenší detail pod mým dohledem. Budu Vás chytat za ruku (a to doslova :), abyste věděli, jak tuto techniku snadno a jistě provést klientkám na salonu.

Odpovím Vám na všechny Vaše otázky, včetně těch nejčastějších:

Jaké pomůcky Vám usnadní práci? Jakou roli hrají správné produkty? Jak docílit opravdu postupného a jemného zesvětlení?Jak se vyvarovat flekům? Jak důležité je tónování?

Intenzivní školení je vhodné pro ty z Vás, které chtějí opravdu naprosté maximum. Mít nad sebou při workshopu permanentní dohled, větší možnost přizpůsobení školení na míru, více prostoru pro konkrétní dotazy - snažím se Vám do rukou i do hlavy dostat vše co dělám já.

Pokud se chcete naučit ovládnout tuto nejvíce trendy techniku, jsem tu pro Vás, stačí se přihlásit.

​S sebou na školení si nemusíte nic brát, protože salon je vším plně vybaven.

Ode mě dostanete:

Skripta, do kterých si můžete psát poznámky.

Certifikát o absolvování školení.

Na školení je připravené občerstvení.

Školení probíhá cca 10:00 - 18h 

4 lidé

Cena

8.900,- Kč/os.

Termíny

6.9. 2024 - NOVÝ TERMÍN

24.9. 2024 - NOVÝ TERMÍN

25.10. 2024 - NOVÝ TERMÍN

15.11. 2024 - NOVÝ TERMÍN

bottom of page