top of page

FOILAYAGE

Praha

Školení Foilayage - větší skupina

Typ školení :    WORKSHOP - modelka do trojice

Obtížnost:       Základní stáž  (i pro začátečníky)

Adresa:            Akademie Redken, Plzeňská 213/11, Praha

Školitel:           Sylvie Rodová a Tomáš Dombrovský

Co je foilayage?

Foilayage, je technika zesvětlení, která zažívá poslední roky v ČR velký boom.

Jde o kontrolované zesvětlení do fólií, díky němuž lze dosáhnout velkého/kontrastního zesvětlení jako u melíru, ale zároveň docílíme jemného a přirozeného přechodu podobně jako u freehand balayage.

Foilayage je služba, kterou můžete klientkám nabídnout jako jednu z nejvíce trendy, ale zároveň velmi přirozenou variantu zesvětlení s velmi velkou výdrží - klientka nemusí tak často navštěvovat salon a vlasy vypadají stále skvěle, tím šetří čas i peníze.

​ 

Jak školení probíhá?

Školení foilayage probíhá formou workshopu - teorie a naše ukázka na modelce + Vaše praxe na modelce ve trojici.​ Nejlepší cesta, jak Vám do ruky opravdu dát co nejvíce, vše co jste viděli v dopolední ukázce si pak sami vyzkoušíte v praxi. Chodíme kolem Vás a učíme, jak to děláme my.

Předáváme své zkušenosti, postupy a techniky, které sami používáme na svých klientkách na salonu - naučíme Vás, jak děláme to, co dáváme na Instagram a s čím od nás odcházejí naše klientky.​

Co se naučíte?

Naučíme Vás techniku jako takovou. Rozebrala jsem ji do nejmenšího detailu tak, abychom Vás mohly naučit i drobnosti, které se mohou zdát nepodstatné, ale tvoří dokonalý celek.

Ukážeme si jak na výraznější conturing. Varianty pro lehké zesvětlení, ale i ty pro případ, že chce být klientka více blond.

Provedeme Vás krok po kroku touto technikou a při workshopu Vás budeme chytat za ruku, abyste věděli, jak tuto techniku snadno a jistě provést klientkám na salonu.

Pokud se chcete naučit ovládnout tuto nejvíce trendy techniku, jsme tu pro Vás, stačí se přihlásit.

​S sebou na školení si nezapomeňte vzít:

Pinety, špičku, hřeben, se kterým se Vám dobře tupíruje, pokud máte oblíbenou planžetu/podložku, fén, kartáč.

Od nás dostanete:

Skripta, do kterých si můžete psát poznámky.

Certifikát o absolvování školení.

Školení probíhá cca 9:00 - 18h 

Větší skupina

Cena

7.500,- Kč/os.

Termíny

13.6. 2024 - OBSAZENO

bottom of page