top of page

HIGHLIGHTS

Praha

Školení Highlights (melíry) - větší skupina

Typ školení :    WORKSHOP - modelka do trojice

Obtížnost:       Základní stáž (i pro začátečníky)

Adresa:            Akademie Redken, Plzeňská 213/11, Praha

Školitel:           Sylvie Rodová a Tomáš Dombrovský

Co je melír ví asi každý, ale není melír jako melír. Udělat krásný jemný melír, který klientce co nejdéle vydrží, velmi jemně odrůstá a vypadá skvěle i mezi návštěvami, může být opravdu oříšek.

Melír je služba, která je nedílnou součástí nabídky služeb každého z nás. Ne každý však melírování skutečně ovládá a někdy k němu jako kadeřníci můžeme získat až úplný odpor. Na školení Vám pomůžeme (znovu) objevit lásku k melírům!

​ 

Jak školení probíhá?

Školení Highlights probíhá formou workshopu - teorie a naše ukázka na modelce + Vaše praxe na modelce ve trojici.​ Nejlepší cesta, jak Vám do ruky opravdu dát co nejvíce, vše co jste viděli v dopolední ukázce si pak sami vyzkoušíte v praxi. Chodíme kolem Vás a učíme, jak to děláme my.

Předáváme své zkušenosti, postupy a techniky, které sami používáme na svých klientkách na salonu - naučíme Vás, jak děláme to, co dáváme na Instagram a s čím od nás odcházejí naše klientky.​

Co se naučíte?

Naučíme Vás, jak ideálně rozložit fólie, jak zefektivnit ,,výplet", urychlit si tak práci a dosahovat božích výsledků.

Provedeme Vás krok po kroku specifickou technikou a při workshopu Vás budeme chytat za ruku, abyste věděli, jak tuto techniku snadno a jistě provést klientkám na salonu. 

Probereme i ty nejmenší detaily a vychytávky, abychom eliminovali co největší množství běžných chyb a problémů, kterých se kadeřníci při melírování dopouštějí.

Odpovíme Vám na všechny Vaše otázky, včetně těch nejčastějších:

Jaké pomůcky Vám usnadní práci? Jakou roli hrají správné produkty? Jak na melír co nejvíce od hlavy? Jak se vyvarovat flekům? Jak udělat melír co nejjemnější a přirozený, aby klientka nemusela dříve než za 3 měsíce? Jak zvýšit svoji efektivitu?Jaké jsou varianty tónování?

Pokud chcete ovládnout melíry, jsme tu pro Vás, stačí se přihlásit.

​S sebou na školení si nezapomeňte vzít:

Fén, špičku, pinety, kartáč, oblíbený štětec.​

Od nás dostanete:

Skripta, do kterých si můžete psát poznámky.

Certifikát o absolvování školení.

Školení probíhá cca 9:00 - 18h 

Větší skupina

Cena

7.500,- Kč/os.

Termíny

AKTUÁLNĚ NEJSOU VYPSANÉ ŽÁDNÉ TERMÍNY

bottom of page