top of page

První návštěva

Nová klientka vždy absolvuje první návštěvu, která se skládá z diagnostiky vlasů a vlasové pokožky, konzultace ohledně střihu a barvy, čištění vlasů od silikonů, minerálů a dalších nežádoucích látek usazených na povrchu vlasů, hloubkové výživy a střihu.

Čištění a výživa vlasů je opravdu nedílnou součástí celého procesu péče o vlasy. Nežádoucí látky na vlasech mohou způsobovat problémy během barvení a zesvětlování, protože pokud jsou vlasová pokožka i vlasy zanesené, nánosy snižují jejich přirozenou funkčnost, prostupnost barev a degradují jejich vzhled. 

Čištěním vlasů dokážeme vyřešit velkou část problémů, které klientky trápí, a proto je dnes tato procedura neodmyslitelnou součástí první návštěvy každého kvalitního kadeřnického salonu a předchází jakémukoli barvení či zesvětlování.

 

Po vyčištění je aplikována hloubková výživa, kterou na míru připravím dle individuální potřeby vlasů. Časová náročnost první návštěvy je cca 2-2,5h hodiny a cena návštěvy činí 3950,- Kč.

 

Zároveň je vždy nutné počítat s investicí do profesionální kosmetiky, kterou Vám na místě doporučím a budete si ji odnášet domů, protože je srovnatelně důležitá jako perfektní barva a střih.

Profesionální produkty si vždy kupujete u mě na salonu nebo na mém e-shopu eshop.sylvierodova.cz a vždy je spolu konzultujeme. Jen tak mám péči o Vaše vlasy opravdu pod kontrolou.

Tato pravidla platí pro všechny klientky stejně bez výjimky a slouží k oboustranné spokojenosti. Pokud klientka tato pravidla obchází, vyhrazuji si právo ukončit naši spolupráci.

4E834F12-9ACA-4FAC-93A5-1D95A6F9DABA.jpe
bottom of page